Kartony z nadrukiem zawiercie

Kartony z nadrukiem

W współczesnych czasach wszystkie firmy starają się mocno ogłaszać, ponieważ konkurencja jest ogromna. Niekiedy malutki detal może zaważyć o wyborze danej firmy przez użytkownika. Z tego też powodu producenci starają się dopiąć wszystko na ostatni guzik, by to oni zostali wyłonieni przez kontrahenta. Jedną z odmian reklam mogą być przykładowo kartony z nadrukiem. Wyróżniane są rozmaite postaci nadruku: dwukolorowe, jednokolorowe lub rastrowe. 
         Bez wątpliwości odważne barwy a w dodatku silne kolory ściągają wzrok, a tym samym ewentualnych klientów. Na kartonie mogą mieścić się różne informacje. Bardzo dobrze jest jednakże umiejscowić tam najistotniejsze informacje, takie jak numer kontaktowy, nazwa fabrykanta, czy choćby ilość sztuk produktu znajdującego się w środku. Ważne, żeby karton z nadrukiem był porządny i mieścił rzeczowe informacje. Trzeba także ulokować logo firmy w centralnym miejscu na kartonie. 
         Nadruk rastrowy charakteryzuje się ukazaniem efektu cieniowania. Jest to tak zwana gra oodcieni jasnych a także ciemnych. W większości wypadków urzeczywistniany jest techniką sitodruku.
        Jak widać na rynku jest wielki wybór jeżeli rozchodzi się o kartony z nadrukiem. Każdy musi odnaleźć dla siebie poręczne wyjście. Wypada jednakże zadać sobie pytanie, do jakiej grupy docelowej pragnie się dojść. Czy to ma być młode pokolenie, bądź starsze, a może jakaś nisza ?